Nauczyciele
Nauczyciele gimnazjum w roku szkolnym 2016/2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Rok szkolny 2016/2017

Dyrektor Szkoły

Pani Marietta Kapelińska

Zastępca Dyrektora d/s gimnazjum

Pani Beata Wyborska (historia, zajęcia artystyczne)

 

Nauczyciele w kolejności alfabetycznej:

 p. Halina Dondalska (j. polski)

p. Joanna Drążek (j. niemiecki)

p. Zdzisław Etynkowski (wychowanie fizyczne)

p. Maria Głowacka (chemia, geografia)

p. Janusz Graczyk (technika, informatyka, edukacja dla bezp.)

p. Ewa Junczys (biologia, chemia, świetlica)

p. Małgorzata Kwiatkowska (pedagog szkolny, wych. fiz.)

p. Andrzej Kuczyński (matematyka)

p. Wioletta Niemczyk (j. angielski)

p. Józef Nowakowski (historia, WOS, wychowanie do życia w rodzinie)

p. Anita Przywitowska (j. polski)

p. Paweł Popławski (fizyka, świetlica)

ks. Sebastian Tomczak (religia)

p. Mikołaj Werner (j. angielski)

p. Beata Wesołowska (matematyka, plastyka)

 
Nauczyciele Gimnazjum w roku szkolnym 2015/2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Rok szkolny 2015/2016

Dyrektor Szkoły

Pani Marietta Kapelińska

Zastępca Dyrektora d/s gimnazjum

Pani Beata Wyborska (j. rosyjski, zajęcia artystyczne)

 

Nauczyciele w kolejności alfabetycznej:

 p. Halina Dondalska (j. polski)

p. Zdzisław Etynkowski (wychowanie fizyczne)

p. Joanna Drążek (j. niemiecki)

p. Maria Głowacka (chemia, geografia)

p. Janusz Graczyk (technika, informatyka, edukacja dla bezp.)

p. Ewa Junczys (biologia, chemia, świetlica)

p. Małgorzata Kwiatkowska (pedagog szkolny, wych. fiz.)

p. Andrzej Kuczyński (matematyka)

p. Wioletta Niemczyk (j. angielski)

p. Józef Nowakowski (historia, WOS, wychowanie do życia w rodzinie)

p. Anita Przywitowska (j. polski)

p. Paweł Popławski (fizyka, świetlica)

p. Małgorzata Strzelecka (religia)

p. Mikołaj Werner (j. angielski)

p. Beata Wesołowska (matematyka, plastyka)

 
Nauczyciele Gimnazjum w roku szkolnym 2014/2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Rok szkolny 2014/2015

Dyrektor Szkoły

Pani Marietta Kapelińska

Zastępca Dyrektora d/s gimnazjum

Pani Beata Wyborska (j. rosyjski, zajęcia artystyczne)

 

Nauczyciele w kolejności alfabetycznej:

 p. Halina Dondalska (j. polski)

p. Zdzisław Etynkowski (wychowanie fizyczne)

p. Maria Głowacka (chemia, geografia)

p. Janusz Graczyk (technika, informatyka, edukacja dla bezp., świetlica)

p. Ewa Junczys (biologia, chemia)

p. Małgorzata Kwiatkowska (pedagog szkolny, wych. fiz.)

p. Andrzej Kuczyński (matematyka)

p. Wioletta Niemczyk (j. angielski)

p. Józef Nowakowski (historia, WOS, wychowanie do życia w rodzinie)

p. Anita Przywitowska (j. polski)

p. Paweł Popławski (fizyka, świetlica)

p. Małgorzata Strzelecka (religia)

p. Ryszard Stępkowski (historia, wych. fiz., świetlica) - do listopada

p. Milena Trojanowska (j. niemiecki)

p. Mikołaj Werner (j. angielski)

p. Beata Wesołowska (matematyka, plastyka)

 
Nauczyciele Gimnazjum w roku szkolnym 2013/2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Rok szkolny 2013/2014

Dyrektor Szkoły

Pani Marietta Kapelińska

Nauczyciele w kolejności alfabetycznej:

p. Małgorzata Bielicka (biblioteka)

p. Halina Dondalska (j. polski)

p. Zdzisław Etynkowski (wychowanie fizyczne)

p. Maria Głowacka (chemia, geografia)

p. Janusz Graczyk (technika, informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa)

p. Ewa Junczys (biologia, chemia)

p. Lidia Kania (j. niemiecki)

p. Małgorzata Kwiatkowska (pedagog szkolny, wych. fiz.)

p. Andrzej Kuczyński (matematyka, świetlica)

p. Wioletta Niemczyk (j. angielski)

p. Józef Nowakowski (historia, WOS, wychowanie do życia w rodzinie)

p. Anita Przywitowska (j. polski)

p. Paweł Popławski (fizyka, świetlica)

p. Małgorzata Strzelecka (religia)

p. Ryszard Stępkowski (historia, wych. fiz., świetlica)

p. Beata Wesołowska (matematyka, plastyka)

p. Beata Wyborska (j. rosyjski, muzyka, zajęcia artystyczne)

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 5

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Romany Damiana
Jutro: Macieja Marka

Czas

Ulti Clocks content