Matematyczny maj PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 04 czerwca 2014 00:21

logim   Maj to nie tylko miesiąc zakochanych, to również miesiąc nagród w konkursach matematycznych.

9 maja ogłoszono wyniki MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO KANGUR 2014. Dwoje naszych pierwszoklasistów - Joanna Piotrowska i Dominik Nowak otrzymali wyróżnienie.

   15 maja w Zespole Szkół nr 9 we Włocławku sześcioro naszych gimnazjalistów (Joanna Piotrowska, Daniel Lewandowski, Dominik Nowak, Aldona i Natalia Zaremba oraz Bartosz Baryza) uczestniczyło w uroczystym zakończeniu Ligi Zadaniowej 2013/2014. Z rąk koordynatora głównego, Pani Barbary Kotarskiej i przewodniczącego komitetu konkursowego - Pana Zbigniewa Bobińskiego za zajęcie trzecich miejsc otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. W konkursie tym wyróżnienie otrzymała Weronika Kwiatkowska z klasy IIc.

   22 maja troje trzecioklasistów wzięło udział w międzygimnazjalnym konkursie matematyczno – przyrodniczym „OMNIBUS”. W konkursie organizowanym przez PG w Osięcinach uczestniczyli uczniowie z czterech szkół. Oprócz nas i organizatorów byli również gimnazjaliści z Lubrańca i Witowa. Uczestnicy w ciągu 90 minut rozwiązywali zadania z matematyki, chemii, fizyki, biologii i geografii. Wyróżnienie otrzymała uczennica klasy IIIb - Justyna Wienconek.

Poprawiony: środa, 04 czerwca 2014 00:25
 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Marii Cezarego
Jutro: Rozy Apolinarego

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Czas

Ulti Clocks content