Sukces Anity w konkursie „Świat moim słowem malowany…” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 02 czerwca 2014 22:03

Zdj80

   Anita Pietrzak z klasy Ib reprezentowała naszą szkołę w X Konkursie Literackim „Świat moim słowem malowany…” i zdobyła wyróżnienie za wiersz pt. Casting”. Organizatorami Konkursu były Gimnazjum nr 2 oraz Miejska Biblioteka Publiczna we Włocławku; na terenie naszej szkoły koordynatorem konkursu była Biblioteka Szkolna. Jury oceniło 82 utwory poetyckie z 12 szkół. Wręczenie nagród odbyło się w Sali Kameralnej Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włocławku. Anita za udział w konkursie otrzymała dyplom i nagrody książkowe. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Za zgodą autorki publikujemy wyróżniony wiersz.

 

„Casting”
Zjechali się wszyscy bajkowi
Książęta z list bestselerów
Rycerski książę z Kopciuszka
Romantyk z Królewny Śnieżki
Filmowy książę ze Shreka
Przeprowadzamy casting 

U pierwszego wykryto
Plastikowe serce
Kompletnie niezdolne do uczuć
Drugi okazał się tylko
Nieudolną kopią wybawcy
Trzeci jak przystało na
Przebojowego stylistę
Sprzedaje swe marzenia 

Kogo wybierze dziś Julia
Gdy Romeo dawno zmarł?
Ona nie chce księcia z bajki
Już dawno stał się
Przereklamowany

Poprawiony: czwartek, 05 czerwca 2014 21:01
 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Marii Cezarego
Jutro: Rozy Apolinarego

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Czas

Ulti Clocks content