Byliśmy na targach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 07 kwietnia 2014 23:11

logim   Podobnie jak w ubiegłym roku Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna we Włocławku, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP we Włocławku oraz Cech Rzemiosł Różnych we Włocławku zorganizowali imprezę – Włocławskie Targi Szkół Pracy i Zawodów, które adresowane są m.in. do uczniów klas trzecich gimnazjów i ich rodziców.

   Dnia 2 kwietnia 2014r, klasy trzecie naszego gimnazjum uczestniczyły w targach w Hali Mistrzów we Włocławku. Uczniowie zwiedzali stanowiska prezentujących się szkół, rzemieślników i pracodawców. Zapoznali się z ofertą edukacyjną w mieście i regionie, spotykali się z przedsiębiorcami i mięli indywidualny kontakt z przedstawicielami zawodów co pozwoliło młodym ludziom bliżej poznać specyfikę pracy w danym zawodzie. Ponadto uczniom i osobom bezrobotnym został zaprezentowany szeroki wachlarz ofert pracy stałej, krótkoterminowej i sezonowej.

   Tego dnia wybraliśmy się również na drzwi otwarte do Zespołu Szkół Samochodowych we Włocławku. Tam oprowadzono nas po salach lekcyjnych, a w pracowni chemicznej zaprezentowano nam pokaz ciekawych doświadczeń.

   Miło i pożytecznie upłynęło nam kwietniowe przedpołudnie, a gimnazjaliści utwierdzili swoje przekonanie co do wyboru dalszej drogi kształcenia, bądź właśnie tego dnia podjęli konkretne decyzje. Opiekunami tego wyjazdu byli wychowawcy klas trzecich: B. Wesołowska, E. Junczys i pedagog szkolny M. Kwiatkowska.(M.K)

Poprawiony: poniedziałek, 07 kwietnia 2014 23:14
 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Anity Elizy
Jutro: Ilony Klary

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Czas

Ulti Clocks content