Cztery dziewiąte… PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 26 lutego 2014 01:11

DSC08288

   W dniu dzisiejszym (25.02.2014r.) po raz pierwszy skorzystaliśmy z zaproszenia Zespołu Szkół w Lubrańcu i wybraliśmy się na VIII Międzygimnazjalny Konkurs Matematyczny. Do konkursu, który odbywał się w trzech kategoriach, przystąpiło 58 gimnazjalistów z 8 szkół. Przez 90 minut uczniowie zmagali się z zestawem 5 zadań.

   Było nam bardzo miło, gdy okazało się, że na 9 nagrodzonych jest aż 4 naszych uczniów. Wśród uczniów klas pierwszych najlepszy okazał się Dominik Nowak (Ia), drugie miejsce zdobyła Joanna Piotrowska (Ia), a trzecie Daniel Lewandowski (Ia). Najstarszych gimnazjalistów pokonała Magdalena Mikołajewska (IIIb) zdobywając pierwsze miejsce. Naszą szkołę reprezentowali również: Aldona Zaremba, Natalia Zaremba, Anna Golenia, Bartosz Baryza.

   Wszystkim uczniom gratulujemy i jest nam miło, że chociaż częściowo mogliśmy przyczynić się do ich sukcesu. Beata Wesołowska i Andrzej Kuczyński.

Poprawiony: środa, 26 lutego 2014 01:24
 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Anity Elizy
Jutro: Ilony Klary

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Czas

Ulti Clocks content