Zapraszamy seniorów do naszego gimnazjum na zajęcia Uniwersytetu Ludzi Aktywnych - II edycja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 21 grudnia 2013 00:47

Szanowni seniorzy

uniwer   Już 3 stycznia – w piątek (godz. 15:30) wznawiamy zajęcia na Uniwersytecie Ludzi Aktywnych. Studentów - seniorów będziemy ponownie gościć w murach naszego gimnazjum. Przypominamy, że to rodzaj Uniwersytetu Trzeciego Wieku, którego I edycja realizowana od stycznia 2011 do czerwca 2012r. cieszyła się dużym zainteresowaniem seniorów, dlatego na ich prośbę, rozpoczynamy nabór do II edycji. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich aktywnych emerytów i rencistów oraz miłośników historii w naszej gminie, choć mile widziani będą również chętni z gmin sąsiednich. Naszych uczniów i wszystkich odwiedzających naszą stronę prosimy o przekazanie seniorom naszego zaproszenia.

   Nasz projekt jest oparty całkowicie na zasadach non profit i pomyślany tak, że jest całkowicie bezpłatny dla studentów-seniorów oraz dla osób prowadzących zajęcia.

  • Program zajęć obejmuje całoroczny multimedialny kurs historii, oraz podstawy informatyki i języka obcego.
  • Wszystkie zajęcia będą odbywały się w salach Publicznego Gimnazjum - 2 razy w miesiącu.
  • W całorocznym programie przewidziane są również spotkania z ciekawymi ludźmi oraz przynajmniej jedna wycieczka.

Zapraszamy do gimnazjum na pierwsze zajęcia organizacyjne 3 stycznia 2014 roku - godz.15:30. Uzgodnimy harmonogram, tematykę zajęć, terminarz  spotkań i inne sprawy organizacyjne zaproponowane przez studentów-seniorów.

Organizator ULA – Józef Nowakowski

Kontakt: 54 2724562, lub mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poprawiony: sobota, 21 grudnia 2013 01:00
 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Anity Elizy
Jutro: Ilony Klary

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Czas

Ulti Clocks content