Atrakcyjne nowości w bibliotece szkolnej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 18 grudnia 2013 17:40

BDSC03266Miło nam poinformować, że na naszych czytelników czekają nowe lektury, o które dotychczas bezskutecznie pytaliście, jak: „Jesień liścia Jasia” L. Buscaglii, seria książek G. Kasdepke „Co to znaczy…”, wiele książek E. Nowak i M. Musierowicz m.in. „Opium w rosole”.

Znajdziecie także wiele nowości wydawniczych. Na pewno niezapomnianych wzruszeń dostarczy Wam jedna z najpiękniejszych powieści Erica-Emmanuela Schmitta „Oskar i pani Róża” opowiadająca o dwunastu dniach leżącego w szpitalu Oskara, który w tak krótkim czasie poznaje smak i sens życia. Godna polecenia jest też, uznawana za arcydzieło światowej literatury fantasy, pierwsza część cyklu Ziemiomorze – opowieść „Czarnoksiężnik z Archipelagu”.

W książce B. Kosmowskiej „Sezon na zielone pomidory” znajdziecie odpowiedzi na pytania: jak znaleźć w sobie siłę, aby walczyć o własną rację, gdy zawodzi przyjaźń; skąd wziąć odwagę, aby przyznać rację innym.

Pojedynek” i „Tajemnica mostu” A. Maleszki to opowieści „Magicznego drzewa” –znanego na całym świecie cyklu filmowego, nagrodzonego Emmy - za wyobraźnię, mądrość i humor. W bibliotece czekają też na Was „Nowe przygody Mikołajka” i jego kumpli w książce E. Karwan-Jastrzębskiej „Banda Mikołajka” oraz wiele innych, godnych polecenia nowości.

Zapraszamy więc wszystkich spragnionych dobrej książki na przedświąteczną, literacką ucztę. Ponadto w bibliotece znajduje się wystawa prac o tematyce świątecznej, wykonanych na zajęciach artystycznych przez uczniów klas Ia i Ib.

Poprawiony: środa, 18 grudnia 2013 17:53
 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Anity Elizy
Jutro: Ilony Klary

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Czas

Ulti Clocks content