Mistrzowie Powiatowej Gimnazjady PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator
czwartek, 10 października 2013 23:51

IMG 2190

Po Indywidualnych Biegach Przełajowych, w których sześciu naszych biegaczy zajęło miejsce w pierwszej piętnastce na 2000m pisaliśmy, że to dobra prognoza na zawody drużynowe. Podczas Powiatowej Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych (10 x 1000m.) nasi chłopcy zdecydowanie zajęli I miejsce, wyprzedzając drugi zespół o ponad 200 m. W Finale Kujawsko – Pomorskiej Gimnazjady pobiegną 22 października na bydgoskim Fordonie. Nasza mistrzowska sztafeta startowała w składzie: Jakub Kramarski, Marcin Chlewicki, Adrian Przekwas, Jan Kowalczyk, Mikołaj Piernikowski, Norbert Cieślak, Gracjan Biermanowski, Łukasz Balcerak, Bartosz Mendel, Adrian Kramarski oraz rezerwowi: Henryk Bączkowski i Dawid Pogodzinski. BRAWO!!! Przypomnijmy, iż Mistrzem Szkoły w Indywidualnych Biegach Przełajowych został Jakub Kramarski, drugi był Marcin Chlewicki a trzecie miejsce zajął Adrian Kramarski. Wśród dziewcząt zwyciężyła Justyna Wienconek, druga była Sylwia Mroczkowska, trzecia Natalia Centkowska, a czwarta Justyna Chojnacka. Gratulacje i szóstki z wytrzymałości. (Z.E.)

Poprawiony: piątek, 11 października 2013 21:31