Słownik biograficzny bądkowian napisany przez naszych uczniów w wersji PDF PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 26 lipca 2013 11:13

okladka

   Wobec dużego zainteresowania słownikiem biograficznym napisanym przez bądkowskich gimnazjalistów w trzyletnim projekcie „Nie odejdą w niepamięć”, realizowanym w Gminnym Ośrodku Kultury, udostępniamy naszą publikację w wersji PDF, wyrażając równocześnie zgodę na jej niekomercyjne pobieranie, kopiowanie i drukowanie. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi, sprostowania i uzupełnienia do zamieszczonych w słowniku biogramów.

   W nowym roku szkolnym w obowiązkowym dla gimnazjalistów projekcie edukacyjnym chcielibyśmy uchronić przed zapomnieniem mieszkańców naszej gminy – uczestników II wojny światowej. Dlatego zwracamy się z serdeczną prośbą do wszystkich osób odwiedzających naszą stronę o pomoc. Bardzo zależy nam na informacjach, oraz udostępnieniu dokumentów i fotografii dotyczących udziału mieszkańców naszej gminy w wojnie obronnej 1939 r. oraz w walkach na wszystkich frontach II wojny. Informacje można użyczyć do skopiowania w sekretariacie gimnazjum lub przesłać drogą elektroniczną do nauczyciela historii:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .(JN)

Okładka PDF

Słownik PDF

Poprawiony: środa, 31 lipca 2013 23:48
 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Anity Elizy
Jutro: Ilony Klary

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Czas

Ulti Clocks content