Dzień Otwarty 2013 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Szafrańska Andżelika   

alt

   Pod koniec maja 2013 roku w naszej szkole odbył się „Dzień Otwarty”, na który zostali zaproszeni uczniowie klas szóstych wraz z wychowawcami. Uczennice z Samorządu: Daria Książkiewicz, Sandra Błaszak i Justyna Wienconek przedstawiły osiągnięcia bądkowskich gimnazjalistów oraz zapoznały szóstoklasistów z ofertą zajęć pozalekcyjnych naszej szkoły. Atrakcjami jakie czekały na przyszłych uczniów było obejrzenie: teledysku do piosenki "Gangnam Style" wykonane przez klasę IIIa oraz tańca "Waka Waka" zaprezentowanego przez uczennice klasy IIb. Kolejną niespodzianką było wysłuchanie recytacji wierszy w wykonaniu Dominiki Biesiadzińskiej i Erwina Zygnerskiego. Dominika zaprezentowała utwór Juliana Tuwima „Poezja”, a Erwin Jean Nohain „Panienka na huśtawce”. Spotkanie umiliły Daria Książkiewicz i Ania Golenia, które zaprezentowały się od strony muzycznej. Na zakończenie Dnia Otwartego uczniowie klas szóstych obejrzeli sale lekcyjne naszego gimnazjum. (Dominika Biesiadzińska IIIb)

 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Anity Elizy
Jutro: Ilony Klary

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Czas

Ulti Clocks content