Turniej piłkarski - Rusz się człowieku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Szafrańska Andżelika   
niedziela, 28 października 2012 13:07

Dokładniej należałoby się powiedzieć, że dwa turnieje ponieważ jeden odbywał się będzie w kategorii dziewcząt, a drugi w kategorii chłopców oczywiście z naszego gimnazjum. Jak zapewnia główny organizator pan Zdzisław Etynkowski obejmie swoim zasięgiem prawie wszystkich uczniów naszej szkoły.

 

Turniej Piłkarski - Rusz się, człowieku!

Bądkowo 2007

 

Do drugiej rundy zakwalifikowały się następujące drużyny

Chłopcy

IIa             IIb             IIIa             IIc

 

Dziewczęta

Ic             IIc              IIIb             IIIc

 

Ostanie narady

05.03.2007 - Rozpoczęcie turnieju

Do turnieju zgłosiło się 11 drużyn chłopców i 8 drużyn dziewcząt. Wszystkie drużyny zostały podzielone na grupy. Dwie grupy chłopców i dwie grupy dziewcząt.

Chłopcy

Grupa I                                                Grupa II

 

1. Klasa IIIb                                          1. Klasa IIb

2. Klasa IIa                                            2. Klasa Ib (1)

3. Klasa Ic                                             3. Klasa Ia (2)

4. Klasa IIIa                                           4. Klasa Ib (2)

5. Klasa IIIc                                           5. Klasa IIc

6. Klasa Ia (1)

 

tabela grupa I (chł)

Drużyny

kl. IIIb

kl. IIa

kl. Ic

kl. IIIa

kl. IIIc

kl. Ia(1)

kl. IIIb

 

1:3

5:5

3:4

1:6

2:7

kl. IIa

3:1

 

10:1

5:4

8:8

13:2

kl. Ic

5:5

1:10

 

4:6

5:12

3:10

kl. IIIa

4:3

4:5

6:4

 

6:5

8:0

kl. IIIc

6:1

8:8

12:5

5:6

 

11:4

kl. Ia(1)

7:2

2:13

10:3

0:8

4:11

 

 

 

Drużyna (Chł)

Mecze

Bramki

Punkty

1

IIa

5

39 - 16

13

2

IIIa

5

28 - 17

12

3

IIIc

5

42 - 24

10

4

Ia(1)

5

23 - 37

6

5

IIIb

5

12 - 25

1

6

Ic

5

18 - 43

1

 

tabela grupa II (chł)

Drużyny

kl. IIb

kl. Ib(1)

kl. Ia(2)

kl. Ib(2)

kl. IIc

kl. IIb

 

6:2

12:1

6:4

3:6

kl. Ib(1)

2:6

 

5:4

4:0

5:7

kl. Ia(2)

1:12

4:5

 

1:2

0:9

kl. Ib(2)

4:6

0:4

2:1

 

4:12

kl. IIc

6:3

7:5

9:0

12:4

 

 

 

Drużyna (Chł)

Mecze

Bramki

Punkty

1

IIc

4

36  - 12

12

2

IIb

4

27 - 13

9

3

Ib(1)

4

16 - 17

6

4

Ib(2)

4

10 - 23

3

5

Ia(2)

4

6 - 28

0

 

Dziewczęta

Grupa I                                                Grupa II

 

1. Klasa IIIb                                          1. Klasa Ic

2. Klasa IIa                                            2. Klasa IIb

3. Klasa IIIa                                           3. Klasa Ib

4. Klasa IIIc                                           4. Klasa IIc

 

tabela grupa I (dz)

Drużyny

kl. IIIb

kl. IIa

kl. IIIa

kl. IIIc

kl. IIIb

 

1:1

3:2

0:5

kl. IIa

1:1

 

2:2

1:1

kl. IIIa

2:3

2:2

 

0:3

kl. IIIc

5:0

1:1

3:0

 

 

 

Drużyna (Dz)

Mecze

Bramki

Punkty

1

IIIc

3

9 - 1

7

2

IIIb

3

4 - 8

4

3

IIa

3

4 - 3

3

4

IIIa

3

4 - 8

1

 

tabela grupa II (dz)

Drużyny

kl. Ic

kl. IIb

kl. Ib

kl. IIc

kl. Ic

 

2:1

4:0

0:5

kl. IIb

1:2

 

3:2

1:3

kl. Ib

0:4

2:3

 

1:3

kl. IIc

5:0

3:1

3:1

 

 

 

Drużyna (Dz)

Mecze

Bramki

Punkty

1

IIc

3

11 - 2

9

2

Ic

3

6 - 6

6

3

IIb

3

5 - 7

3

4

Ib

3

3 - 10

0



Poprawiony: sobota, 17 listopada 2012 16:00
 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Aurelii Ladyslawa
Jutro: Justyny Cypriana

Dziennik elektroniczny

Czas

Ulti Clocks content