„Sokoły” z Gimnazjum na Gali Sportu 2009 PDF Drukuj Email

   Delegacja Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sokół” otrzymała zaproszenie na uroczystąGalę Sportu, podczas której ogłoszono wyniki 48 Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Pomorza i Kujaw. Od pięciu lat bierzemy aktywny udział w plebiscycie Gazety Pomorskiej. To zaangażowanie naszych uczniów, środowiska zostało nagrodzone przez Organizatora podczas uroczystości w dniu 16. 01.2009 w Bydgoszczy na obiektach Zawiszy. W piątkowy wieczór 16 stycznia; nasza drużyna; w składzie: dyrektor szkoły Ryszard Stępkowski, Patrycja Domańska (nagrodzona przez Gazetę Pomorską sprzętem DVD), Łukasz Urbański, który był najaktywniejszym uczestnikiem plebiscytu w województwie oraz główny „sprawca” plebiscytowych naszych działań Zdzisław Etynkowski byli uczestnikami i świadkami tej pięknej sportowej chwili.

   Z dumą podkreślamy, że Ogromnego zaszczytu dostąpił Zdzisław Etynkowski, którego organizatorzy uhonorowali możliwością nagrodzenia zdobywców II miejsca w Plebiscycie - srebrnych medalistów olimpijskich z Pekinu w wioślarstwie. Liczne, bezpośrednie spotkania ze znakomitymi sportowcami, fotki, uzyskane autografy wypełniły wspaniały wieczór. Relację z Gali mogliśmy obejrzeć w TV Bydgoszcz, a kilka uchwyconych obiektywem aparatu chwil – na załączonych zdjęciach. Cóż można do tego dodać? Chyba tylko tyle, że to doskonała promocja naszej szkoły i gminy. Brawo! (JN)

 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Filipa Pauliny
Jutro: Augustyna Juliana

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Czas

Ulti Clocks content