Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 86 gości 

Statistics

Użytkowników : 25
Artykułów : 1404
Zakładki : 6
Odsłon : 782576

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń


Designed by:

Statuetki Laureata dla naszych uczennic! PDF Drukuj Email

IMG 7358

   1 kwietnia 2019r. w Teatrze Impresaryjnym im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku odbyła się uroczysta gala laureatów konkursów przedmiotowych organizowanych w roku szkolnym 2018/2019 dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z rejonu Delegatury we Włocławku.

   W uroczystości wziął udział Pan Marek Gralik – Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty, który pogratulował uczniom i nauczycielom odniesionych sukcesów oraz wręczył osobiście dyplomy i Statuetki Laureata. Wśród nagrodzonych były również dwie uczennice klas trzecich gimnazjum Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bądkowie - Dominika Linowiecka i Martyna Kumor.

   Nasze dziewczyny znalazły się w zaszczytnym gronie 78 laureatów klas gimnazjalnych z rejonu włocławskiego. Dominika Linowiecka otrzymała tytuł Laureata z języka niemieckiego (opiekun p. Joanna Drążek), natomiast Martyna Kumor została Laureatką z historii (opiekun p. Beata Wyborska). Trzecioklasistki będą zwolnione z egzaminu: Dominika z języka niemieckiego, a Martyna z historii i wiedzy o społeczeństwie. Tytuł laureata uprawnia dziewczyny do otrzymania 100% na egzaminie i do oceny celującej z tych przedmiotów na koniec roku szkolnego oraz daje im pierwszeństwo w przyjęciu do wybranej przez siebie szkoły średniej. Gratulacje dla Dominiki i Martyny oraz ich nauczycielek!(B.W.)

 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Pelagii Piotra
Jutro: Ireny Jana

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Projekt

Reklama

Projekty

Reklama

Nasza galeria

Czas

Ulti Clocks content