Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 95 gości 

Statistics

Użytkowników : 25
Artykułów : 1404
Zakładki : 6
Odsłon : 782583

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń


Designed by:

Europejski Dzień Logopedy PDF Drukuj Email

received 386868311862193

   6 marca obchodzony jest Europejski Dzień Logopedy. Z tej okazji, na dzieci biorące udział w zajęciach logopedycznych w naszej szkole, czekały liczne niespodzianki. Przez cały tydzień - od 6 do 12 marca wszystkie zajęcia miały bardzo aktywny charakter. Dla uczniów przygotowano szereg zabaw, quizów, zagadek, gier logopedycznych, które pomagały utrwalać prawidłową wymowę. Dzieciaki korzystały również z logopedycznych programów multimedialnych, tworzyły różnorodne pomoce do ćwiczeń oddechowych, które z satysfakcją wykorzystywały na zajęciach, a następnie zabierały do domu.

   Niespodzianką były dla nich ćwiczenia z wykorzystaniem tzw. „rozszerzonej rzeczywistości”. Otrzymały specjalne kolorowanki, które za pomocą aplikacji w telefonie czy tablecie „ożywały”, stawały się interaktywnym, ruchomym obrazem, wykorzystywanym następnie w ćwiczeniach artykulacyjnych oraz przy rozwijaniu umiejętności opowiadania, prawidłowego budowania dłuższych wypowiedzi ustnych.

   Przez cały tydzień na każdego ucznia czekała również słodka niespodzianka. Szczególne podziękowania za pamięć o tym dniu należą się najmłodszym dzieciom - przedszkolakom na czele z p. E. Żywicą. Dziękuję za życzenia! (KMN)

 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Pelagii Piotra
Jutro: Ireny Jana

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Projekt

Reklama

Projekty

Reklama

Nasza galeria

Czas

Ulti Clocks content