Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 86 gości 

Statistics

Użytkowników : 25
Artykułów : 1404
Zakładki : 6
Odsłon : 782620

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń


Designed by:

Nasze sukcesy w Konkursie o Wielkich Polakach PDF Drukuj Email

IMG 20190301 125715

   Tegoroczna edycja Wojewódzkiego Interdyscyplinarnego Konkursu o Wielkich Polakach przebiega pod hasłem: „Bohater Polski Niepodległej Marian Rejewski – życie, dzieło i pamięć na tle historii Polski XX i XXI wieku”.

   W etapie rejonowym konkursu, który odbył się 14 lutego 2019r. naszą szkołę reprezentowali: Martyna Kumor z klasy IIIa, Justyna Salamońska z klasy IIIb, Aleksandra Świercz z klasy IIIb i Jakub Rosiński z klasy VIIIb. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się: Martyna Kumor, która uzyskała 86 punktów oraz Justyna Salamońska - 85 punktów.

   W środę (27.02.2019) w KP CEN w Toruniu odbyło się uroczyste podsumowanie etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu o Wielkich Polakach. Martyna zajęła pierwsze miejsce w rejonie (powiaty: miasto Toruń, toruński i aleksandrowski) i jako zwyciężczyni etapu otrzymała główną nagrodę - rower. Nasze uczennice odebrały również pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy sukcesu!

   Finał konkursu o Wielkich Polakach odbędzie się 21 marca 2019r. w Toruniu. Trzymamy mocno kciuki za Martynę i Justynę. Powodzenia! (B.W.)

 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Pelagii Piotra
Jutro: Ireny Jana

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Projekt

Reklama

Projekty

Reklama

Nasza galeria

Czas

Ulti Clocks content