Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 89 gości 

Statistics

Użytkowników : 25
Artykułów : 1404
Zakładki : 6
Odsłon : 782591

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń


Designed by:

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA PDF Drukuj Email

IMG 1623

   23 listopada dzieci z naszego przedszkola i oddziałów przedszkolnych obchodziły urodziny pluszowego misia. Każde dziecko w tym dniu przyniosło swojego misia – pluszaka. Na początku dzieci zaprezentowały swoje misie przy piosence „Jadą, jadą misie”. Następnie było wiele zabaw ruchowych i tańców ze swoimi Przytulankami. Wspólnie nauczyliśmy się wiersza „Jestem mały misio” wraz z ilustracją ruchową. Dedykowaliśmy go wszystkim misiom.

   Świętowała z nami pani logopeda, która odczytała fragmenty literatury o misiach. Przy tej okazji pokazała kilka ćwiczeń doskonalących aparat mowy. Nie zabrakło również pysznego tortu w kształcie misia i wspólnego odśpiewania „Sto lat”. Na zakończenie wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia grupowe oraz indywidualne w fotobudce, przygotowanej specjalnie na to święto. Cały dzień upłynął w bardzo sympatycznej, ciepłej i rodzinnej atmosferze. Wszyscy przypomnieli sobie o swoich misiach – przyjaciołach. My dorośli także powróciliśmy na chwilę do swojego dzieciństwa.

   W tym dniu również grupa 0”C” wraz z wychowawczynią odbyła wizytę w Gminnej Bibliotece. Poszliśmy tam na zaproszenie pani bibliotekarki, która przygotowała spotkanie z pluszowym misiem. Słuchaliśmy wierszy o misiach, oglądaliśmy książki i naprawialiśmy misie. Na koniec pani poczęstowała nas słodyczami i wręczyła balony. Dziękujemy za miłe spotkanie i wspólne świętowanie urodzin pluszowego misia. (A.Sz.)

 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Pelagii Piotra
Jutro: Ireny Jana

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Projekt

Reklama

Projekty

Reklama

Nasza galeria

Czas

Ulti Clocks content