Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 

Statistics

Użytkowników : 25
Artykułów : 1278
Zakładki : 6
Odsłon : 591025

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń


Designed by:

Znamy już wyniki wyborów w Bądkowie PDF Drukuj Email

20180928 112155

   28 września br. na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bądkowie odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, który wspólnie z Radą Szkoły, Radą Rodziców i Radą Pedagogiczną stanowią podstawowe organy naszej szkoły. Spełnia on bardzo ważną rolę, ponieważ daje możliwość realnego rozwiązywania problemów pojawiających się w codziennym funkcjonowaniu placówki, reprezentowania interesów uczniów wobec pracowników szkoły oraz wyrażania opinii w ważnych kwestiach. Jest to bardzo odpowiedzialna praca. Szukaliśmy osoby sumiennej, pracowitej, godnej zaufania zwłaszcza, gdy liczy na to ogół uczniów szkoły. W miniony piątek wybraliśmy przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego, którą została bezapelacyjnie Weronika Chlewicka.

   Gratulujemy i życzymy owocnej pracy. Chcemy aby nasza szkoła była nowoczesna a uczniowie mieli jak najlepsze warunki do zdobywania nowych wiadomości i umiejętności. Prekursorem samorządności wśród uczniów był między innymi Janusz Korczak. (PP)

20180928 103636

 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Damazego Waldemara
Jutro: Dagmary Aleksandry

Dziennik elektroniczny

Projekt

Reklama

Projekty

Reklama

Nasza galeria

Czas

Ulti Clocks content