Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 69 gości 

Statistics

Użytkowników : 25
Artykułów : 1328
Zakładki : 6
Odsłon : 661042

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń


Designed by:

Szansa dla stypendystki Marleny Biernackiej PDF Drukuj Email

logogim

   Miło nam pochwalić się wiadomością, iż uczennica klasy III gimnazjum - Marlena Biernacka - dostała się do bardzo zaszczytnego grona stypendystów fundacj EFC.

   Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC wspiera rozwój dzieci i młodzieży oraz działa na rzecz podnoszenia poziomu oświaty w Polsce, inicjując wartościowe projekty z dziedziny edukacji szkolnej, obywatelskiej i kulturalnej. (ze strony fundacji)

   By móc ubiegać się o prawo do stypendium, musiała na koniec klasy III uzyskać bardzo wysokie wyniki- co potwierdza jej średnia na koniec roku-5.44, uzyskać tytuł finalisty lub laureata, co też udało jeje się dokonać. Została bowiem w tym roku finalistką konkursu z języka niemieckiego, w latach ubiegłych laureatką ogólnopolskich konkursów o “Wielkich Polakach” , “Poznajemy Ojcowiznę” i “Bóg, Honor I Ojczyzna”, jak również napisać bardzo dobrze egzamin gimnazjalny, co potwierdziła uzyskując 100% z historii i języka niemieckiego, 93% z matematyki, 88% z języka polskiego i 82% z bloku przedmiotów przyrodniczych.

   Ostatnim warunkiem, jakie musi Marlena spełnić, by otrzymać 3 lenie stypendium naukowe- to sprostać wymaganiom kwalifikacyjnym do wybranej przez siebie szkoły, za co trzymamy kciuki. (J.D.)

 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Marioli Wienczyslawa
Jutro: Emanuela Larysy Teodora

Dziennik elektroniczny

Projekt

Reklama

Projekty

Reklama

Nasza galeria

Czas

Ulti Clocks content