Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

Statistics

Użytkowników : 25
Artykułów : 1328
Zakładki : 6
Odsłon : 661011

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń


Designed by:

Wyjazd do Multikina we Włocławku PDF Drukuj Email

20180327 113038 jzzpl

   27 marca br. dzieci z Przedszkola Samorządowego w Bądkowie oraz z oddziału „0a” z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego pod opieką wychowawczyń Bożeny Ogrodowskiej i Małgorzaty Strzeleckiej wybrały się na film animowany pt. „Gnomeo i Julia” do Multikina we Włocławku. Najmłodsi w naszej szkole z uwagą obejrzeli animowaną komedię, pełną zabawnych zwrotów akcji. Trzy i czterolatki miały okazję poznać zasady właściwego zachowania się w miejscach publicznych oraz masowych środkach transportu.

   Główni bohaterowie filmu przygotowując ogród do zbliżającej się wiosny w Londynie, odkrywają, że ktoś na masową skalę kradnie ogrodowe krasnale. Na pomoc w rozwiązaniu zagadki przybywa dzielny Sherlock Gnom ze swym kompanem Watsonem. Śledztwo zaprowadza bohaterów w nieoczekiwane miejsca i pozwala odkryć nieznane zakamarki słynnego brytyjskiego miasta…

   Dla wszystkich nas była to ciekawa przygoda, a uśmiech oraz dreszczyk emocji towarzyszyły dzieciom w czasie trwania całego seansu. Dla wielu z naszych milusińskich była to pierwsza przygoda z kinem, toteż i emocje im towarzyszące były ogromne.

   Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w opiece nad dziećmi. (B.O)

 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Marioli Wienczyslawa
Jutro: Emanuela Larysy Teodora

Dziennik elektroniczny

Projekt

Reklama

Projekty

Reklama

Nasza galeria

Czas

Ulti Clocks content