Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

Statistics

Użytkowników : 25
Artykułów : 1208
Zakładki : 6
Odsłon : 563449

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń


Designed by:

Deutsch ist einfach:) PDF Drukuj Email

IMG 4682

   W tym tygodniu (02-05.01.2018) naszą szkołę odwiedziła Amanda Domańska, która wcześniej uczęszczała do Szkoły Podstawowej w Bądkowie. Od 3 lat mieszka i uczy się w Niemczech. Jej odwiedziny stały się doskonałą okazją do sprawdzenia umiejętności językowych naszych uczniów w praktyce. Amanda brała udział w 5 lekcjach języka niemieckiego, podczas których nie tylko opowiadała o swoich trudnych początkach w niemieckiej szkole (bez znajomości języka niemieckiego), ale także odpowiadała na liczne pytania młodzieży dotyczące zainteresowań, czy różnic kulturowych między obydwoma krajami.

   Warto podkreślić, że rozmowy te przeprowadzane były wyłącznie w języku niemieckim, co z jednej strony bardzo onieśmielało uczniów, ale z drugiej stawało się doskonałą okazją do pokonywania barier językowych i przekonania się, że warto poznawać język sąsiadów nie tylko jako przedmiot nauczania, ale także dla nabycia umiejętności przydatnych w przyszłości. (JD)

 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Malgorzaty Wiktora
Jutro: Juliusza Lukasza

Dziennik elektroniczny

Projekty

Reklama

Nasza galeria

Czas

Ulti Clocks content