Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

Statistics

Użytkowników : 25
Artykułów : 1328
Zakładki : 6
Odsłon : 661010

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń


Designed by:

Marlena dostała piękny prezent pod choinkę PDF Drukuj Email

IMG 4629

   14 grudnia w „Długoszu” odbył się etap rejonowy kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego. Naszą szkołę reprezentowała podopieczna Joanny Drążek - Marlena Biernacka, uczennica klasy IIIb. We wtorek nadeszła radosna dla niej i gimnazjum informacja, że zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego i 10 lutego w Bydgoszczy powalczy o tytuł Laureata – a jego uzyskanie oprócz szóstki na świadectwie zwalnia z egzaminu gimnazjalnego z tego języka oraz daje pierwszeństwo w przyjęciu do każdej szkoły ponadgimnazjalnej.

   Trzeba w tym miejscu podkreślić, że od dwóch lat, po zmianie kuratoryjnych wymagań, wywalczenie tytułu Laureata w wojewódzkich konkursach przedmiotowych jest coraz trudniejsze. Już w etapie szkolnym, aby zakwalifikować się do etapu rejonowego uczeń musi uzyskać 75% możliwych do uzyskania punktów, aby awansować do wojewódzkiego już 85%, a 90% potrzeba, aby zdobyć tytuł Laureata. Tym bardziej cieszy, że Marlena jako jedyna z naszej szkoły i jedna z 42 uczniów w naszym województwie tym wysokim wymaganiom potrafiła sprostać. Brawo Marlenka, piękny prezent sobie (i nam) sprawiłaś pod choinkę. (JD)

 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Marioli Wienczyslawa
Jutro: Emanuela Larysy Teodora

Dziennik elektroniczny

Projekt

Reklama

Projekty

Reklama

Nasza galeria

Czas

Ulti Clocks content