Dwa duże projekty już za nami … PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

10 kwietnia zakończyliśmy dwa duże projekty edukacyjne – zgromadziliśmy wszystkie dokumenty, raporty, sprawozdania i wysłaliśmy do organizatorów.

W rękach komisji oceniających nasz sukces, albo jego brak – bowiem wszystko to, czego wspólnie z uczniami dokonaliśmy samo w sobie jest sukcesem uczniów i nauczycieli, gdyż po prostu dali radę.

Pierwszy z projektów – „Moja szkoła w Unii Europejskiej”  podsumowała debata unijna – kto był ten widział, kto potrafił – zabrał głos, by na koniec posmakować wspaniałego żurku kujawskiego. Wydanie drugiej gazety konkursowej i raport wieńczyły wielotygodniowy trud. Do końca kwietnia poznany jak oceniono nasze działania wśród 1900 szkół.

 

alt

 

Drugi projekt – to II etap konkursu „Super Szkoły”. Zadanie były trudne, bowiem uczniowie mieli odszukać w naszym środowisku „Osobowość” – czyli osobę, która w sposób nietuzinkowy TU właśnie  żyjąc i pracując potrafi inspirować do rozmaitych działań dla tego środowiska i przeprowadzić z nią wywiad – żeby było trudniej, w formie prezentacji multimedialnej. Samorząd Uczniowski sobie z tym poradził – odpytał uczniów, którzy wskazali kilka osób godnych tego miana, wśród nich czołowe miejsca zajęli nauczyciele. I chyba nie ma się co temu dziwić, skoro od kilku lat o gimnazjum i jego osiągnięciach piszą w prasie, dzięki czemu nasza wiejska Gmina prezentuje się przyzwoicie na tle innych, choćby sąsiednich miejscowości. Dla piszącego te słowa wybór uczniów okazał się wyjątkowo miły, niewątpliwie zaszczytny, ale i zobowiązujący. Teraz pozostaje tylko czekać na werdykt jury. (JN)

 

alt

 

 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Klaudii Eufemii
Jutro: Ludomira Benedykta

Dziennik elektroniczny

Czas

Ulti Clocks content