Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 63 gości 

Statistics

Użytkowników : 25
Artykułów : 1364
Zakładki : 6
Odsłon : 697891

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń


Designed by:

Strona główna gimnazjum
Życzenia Wielkanocne PDF Drukuj Email

wielo

 
Komunikat PDF Drukuj Email

   Zakończyły się egzaminy, które w naszej szkole przebiegły bez żadnych zakłóceń. Chciałbym jeszcze raz podziękować uczniom za zdyscyplinowanie i odpowiedzialne podejście do egzaminów, rodzicom za okazaną pomoc. Pragnę szczególnie podziękować nauczycielom, którzy mimo akcji strajkowej trwającej w naszej szkole umożliwili uczniom klas trzecich gimnazjum i ósmych szkoły podstawowej bezstresowe zdanie tego ważnego w ich życiu egzaminu.

   Informuję, że od 18.04.2019r. rozpoczyna się wiosenna przerwa świąteczna. 18,19, 23 kwietnia to dni wolne od zajęć dydaktycznych. Jednak dla uczniów klas I-VIII i III gimnazjum, którym rodzice nie mogą zapewnić w tych dniach opieki, zorganizowane zostaną w godz. 7.00-15.00 zajęcia opiekuńcze. Przedszkole i oddziały zerowe pracują zgodnie z przyjętym planem. Organizacja Związkowa zadeklarowała kontynuację akcji strajkowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bądkowie, w związku z tym prowadzenie zajęć jest utrudnione. Przepraszam rodziców za zaistniałe problemy i dziękuję za zrozumienie wynikających ze strajku trudności.

   Przypominam o śledzeniu informacji w środkach masowego przekazu nt. przebiegu rozmów rządu ze stroną społeczną, a także informacji na stronie internetowej szkoły (informacje będą aktualizowane na bieżąco).

Dyrektor szkoły

 
Ostatni dzień egzaminu ósmoklasisty PDF Drukuj Email

Ostatni dzień egzaminu ósmoklasistów odbędzie się w środę17 kwietnia 2019r.

godzina 9.00 - język angielski

   Trzecia część egzaminu odbywać się będzie w salach: nr 10; nr 11; nr 20; nr 21; nr 23. Proszę uczniów klas ósmych o przybycie na egzamin z odpowiednim wyprzedzeniem (około godz. 8.30). Udział w egzaminie jest obowiązkowy. Przypominam o posiadaniu legitymacji szkolnej, oraz czarnego długopisu (najlepiej x2).

Good Luck! :)

Dyrektor szkoły

egz0a

egzob

Rozkład jazdy autobusów (egzamin ósmoklasisty) (kliknij link)

   Dzień egzaminu ósmoklasisty 17 kwietnia to dzień wolny od zajęć dydaktycznych dla pozostałych uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bądkowie.

 
Egzamin ósmoklasisty - dzień drugi PDF Drukuj Email

   We wtorek 16 kwietnia 2019r ósmoklasiści kontynuują swoje zmagania z zadaniami egzaminacyjnymi.

godzina 9.00 - matematyka

   Druga część egzaminu odbywać się będzie w sali gimnastycznej i w sali nr 22. Proszę uczniów klas ósmych o przybycie na egzamin z odpowiednim wyprzedzeniem (około godz. 8.30). Udział w egzaminie jest obowiązkowy. Przypominam o posiadaniu legitymacji szkolnej, oraz czarnego długopisu (najlepiej x2) i w przypadku egzaminu z matematyki linijki.

Powodzenia ósmoklasiści!

Dyrektor szkoły

Rozkład jazdy autobusów (egzamin ósmoklasisty) (kliknij link)

   Dni egzaminu ósmoklasisty 16 i 17 kwietnia to dni wolne od zajęć dydaktycznych dla pozostałych uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bądkowie.

 
Rozpoczynamy egzamin ósmoklasisty PDF Drukuj Email

   W poniedziałek 15 kwietnia 2019r swoje zmagania z zadaniami egzaminacyjnymi rozpoczynają ósmoklasiści.

godzina 9.00 - język polski

   Pierwsza część egzaminu odbywać się będzie w sali gimnastycznej i w salach nr 22 i nr 23. Proszę uczniów klas ósmych o przybycie na egzamin z odpowiednim wyprzedzeniem (około godz. 8.30). Udział w egzaminie jest obowiązkowy. Przypominam o posiadaniu legitymacji szkolnej, oraz czarnego długopisu (najlepiej x2).

Powodzenia!

Dyrektor szkoły

Rozkład jazdy autobusów (egzamin ósmoklasisty) (kliknij link)

   Dni egzaminu ósmoklasisty 15, 16, 17 kwietnia to dni wolne od zajęć dydaktycznych dla pozostałych uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bądkowie.

 
Egzaminy gimnazjalne zakończone PDF Drukuj Email

   Zakończyły się zmagania gimnazjalistów z testami. W naszej szkole egzamin przebiegał bez żadnych zakłóceń. Chciałbym podziękować uczniom za zdyscyplinowanie i odpowiedzialne podejście do egzaminów, rodzicom za okazaną pomoc. Pragnę szczególnie podziękować nauczycielom, którzy mimo akcji strajkowej trwającej w naszej szkole umożliwili gimnazjalistom bezstresowe przeprowadzenie tego ważnego w ich życiu egzaminu.

   Od poniedziałku rozpoczynają się egzaminy ósmoklasistów. W kolejnych komunikatach szczegółowe informacje. (dyr.)

 
Trzecia - ostatnia część egzaminu gimnazjalnego PDF Drukuj Email

    Przed nami trzecia i ostatnia część egzaminu gimnazjalistów która odbędzie się w dniu 12 kwietnia 2019r (piątek).

Godzina 9.00 – język angielski (część podstawowa)

Godzina 9.00  język niemiecki (część podstawowa)

 

Godzina 11.00 – język angielski (część rozszerzona)

   Proszę gimnazjalistów o przybycie na egzamin z odpowiednim wyprzedzeniem (około godz. 8.30). Udział w egzaminie jest obowiązkowy. Uczniom zdającym egzamin zapewniony będzie w przerwie ciepły posiłek.

Good Luck! :)       Viel Erfolg! :)

Dyrektor Szkoły

egz02

egz01

Rozkład jazdy autobusów szkolnych (kliknij link)

   Dzień egzaminów gimnazjalistów 12 kwietnia i dni egzaminu ósmoklasisty 15, 16,17 kwietnia to dni wolne od zajęć dydaktycznych dla pozostałych uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bądkowie.

 
Egzamin gimnazjalny - dzień drugi PDF Drukuj Email

W dniu 11 kwietnia 2019r. kontynuowane będą w naszej szkole egzaminy gimnazjalne.

Godzina 9.00 – Przedmioty przyrodnicze
Godzina 11.00 – Matematyka

   Proszę gimnazjalistów o przybycie na egzamin z odpowiednim wyprzedzeniem (około godz. 8.30). Udział w egzaminie jest obowiązkowy. Uczniom zdającym egzamin zapewniony będzie w przerwie ciepły posiłek.

Powodzenia gimnazjaliści! :)

 

Dyrektor Szkoły

Rozkład jazdy autobusów szkolnych (kliknij link)

   Dni egzaminów gimnazjalistów 11,12 kwietnia i egzaminu ósmoklasisty 15, 16,17 kwietnia to dni wolne od zajęć dydaktycznych dla pozostałych uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bądkowie.

 
Egzamin gimnazjalny PDF Drukuj Email

W dniu 10 kwietnia 2019r. rozpoczynają się w naszej szkole egzaminy gimnazjalne.

Godzina 9.00 – Historia i Wos
Godzina 11.00 – J. polski

   Proszę gimnazjalistów o przybycie na egzamin z odpowiednim wyprzedzeniem (około godz. 8.30). Udział w egzaminie jest obowiązkowy. Uczniom zdającym egzamin zapewniony będzie w przerwie ciepły posiłek.

Powodzenia! :)

 

Dyrektor Szkoły

Rozkład jazdy autobusów szkolnych (kliknij link)

   Dni egzaminów gimnazjalistów 10, 11,12 kwietnia i egzaminu ósmoklasisty 15, 16,17 kwietnia to dni wolne od zajęć dydaktycznych dla pozostałych uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bądkowie.

 
Kolejny dzień strajku PDF Drukuj Email

   Informuję, że Organizacja Związkowa zadeklarowała kontynuację Akcji Strajkowej w dniu 9 kwietnia 2019r. (wtorek) w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bądkowie.

   Przepraszam rodziców za zaistniałe problemy i dziękuję za zrozumienie wynikających ze strajku trudności.

   W dalszym ciągu mogą wystąpić problemy z zapewnieniem opieki dzieciom w szkole. Zajęcia dydaktyczne najprawdopodobniej nie będą odbywały się według planu. Dla uczniów, którym rodzice nie mogą zapewnić opieki, na terenie szkoły zorganizowane zostaną zajęcia opiekuńcze. Autobusy rano kursują zgodnie z rozkładem jazdy.

Dyrektor szkoły

 

   Przypominam, że w dniu 10 kwietnia rozpoczynają się egzaminy gimnazjalne.

   Dni 10 kwietnia, 11 kwietnia i 12 kwietnia to czas egzaminów dla gimnazjalistów i zarazem dni wolne od zajęć dydaktycznych dla pozostałych uczniów w naszej szkole, zgodnie z publikowanym wcześniej harmonogramem (PDF)

- rozkład jazdy autobusów w dniach egzaminów (PDF)

 
Strajk PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo!

   Informuję, że Organizacja Związkowa przekazała stanowisko o rozpoczęciu w dniu 8 kwietnia 2019r. (poniedziałek) AKCJI STRAJKOWEJ w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bądkowie, która trwać będzie do odwołania.

   W związku z powyższym od poniedziałku mogą wystąpić problemy z zapewnieniem opieki dzieciom w szkole. Proszę o wzięcie pod uwagę konieczność zapewnienia dzieciom opieki w domu i zapoznania z informacją zawartą w zakładce poniżej INFORMACJA DLA RODZICÓW.

   Proszę śledzić informacje w środkach masowego przekazu nt. przebiegu rozmów rządu ze stroną społeczną, a także informacje na stronie internetowej szkoły - informacje będą aktualizowane na bieżąco. W przypadku braku porozumienia i nieodwołania akcji strajkowej, najprawdopodobniej nie będzie lekcji wg planu, a jedynie zajęcia opiekuńcze dla dzieci, których rodzice nie będą w stanie zapewnić opieki. (dyr.)

 

INFORMACJA DLA RODZICÓW  - kliknij

 
Rekolekcje 2019 PDF Drukuj Email

   Organizacja zajęć w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bądkowie w dniach Rekolekcji Wielkopostnych.

 

Poniedziałek (01.04.2019r.)

8.00 - spowiedź dla dzieci szkoły podstawowej
8.30 – Msza św. dla klas I-V szkoły podstawowej
12.00 – Spowiedź dla uczniów klas starszych szkoły podstawowej i gimnazjum
12.15 - Msza św. dla klas VI-VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum

Wtorek (02.04.2019r.)

8.30 – Msza św. dla klas I-V szkoły podstawowej
12.00 - Msza św. dla klas VI-VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum

 

   Autobusy kursują zgodnie z rozkładem jazdy, w pozostałych godzinach lekcje odbywają się zgodnie z planem. Proszę nauczycieli i wychowawców o zapewnienie opieki uczniom podczas drogi do i z kościoła oraz i Mszy Rekolekcyjnych. (dyr.)

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 15

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Filipa Pauliny
Jutro: Augustyna Juliana

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Projekt

Reklama

Projekty

Reklama

Nasza galeria

Czas

Ulti Clocks content